Web Sitesi Paketleri

Dernek Sitesi

Dernek sitesi, dernek hakkında ki haber, duyuru ve kurumsal bilgileri internet üzerinden yayınlayabildiğiniz bir web sitesi paketidir.

Sağlık Ocağı Web Sitesi

Sağlık ocakları için web sitesi tasarımı hizmetidir. Aile sağlığı merkezleri için haber, duyuru ve kamu spotlarını yayınlayabileceğiniz bir web sitesidir.

Servis Takip Programı

Servis Takip Programı, teknik servis ve yetkili servisler için hazırlanmış olan ürün arıza takip sistemidir.

Firma Web Sitesi Paketi

Firma web sitesi, kurumsal firmalar için web sitesi paketidir. Firma hakkında, hizmetler, haberler ve referanslarını yayınlayabilirsiniz.

Tekli Ürün Satış Sitesi

Tekli ürün satışı yapmak isteyenler için tekli ürünleri için kredi kartı ile ödeme alarak müşterilerinden sipariş alabileceği bir sistemdir.

Düğün Salonu Web Sitesi

Düğün Salonu Web Sitesi Paketi, düğün salonu ve organizasyon firmaları için düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonları için tanıtım, rezervasyon ve iletişim amaçlı kurumsal bir web sitesi tasarımıdır.

Çiçekçi Web Sitesi

Çiçekçiler için çiçek siparişi web sitesi ile kredi kartı ile müşterilerinizden hızlı bir şekilde çiçek siparişi alabilirsiniz.

Cafe ve Oyun Parkı Sistemi

Cafe, Restaurant ve Oyun Parkı için otomasyon programıdır. Garsonlar sipariş alabilir ve kasadan ödeme alabilirsiniz.

OSB Web Sitesi

Organize Sanayi Bölgeleri için OSB web sitesi paketidir. OSB'de ki haber, duyuru, ihale ve ilanları burada yayınlayabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

İnternet üzerinden satış yapmak isteyenler için profesyonel bir e-ticaret sistemidir. Kredi kartı ile ödeme alabilir ve sipariş takibi yapabilirsiniz.

Yemek Siparişi Sistemi

Restaurant ve Cafe için yemek siparişi sistemidir. Android ve IOS uygulamalar üzerinden de yemek siparişi alabilir ve adisyon çıktısı da vardır.

Belediye Web Sitesi

Belediyeler için belediye web sitesi paketidir. Belediye de ki haber, duyuru, ihale ve ilanları burada yayınlayabilirsiniz.

TSO Web Sitesi

Ticaret ve Sanayi Odası için TSO web sitesi paketidir. TSO'da ki haber, duyuru, ihale ve ilanları burada yayınlayabilirsiniz.

B2B Sistemi

Toptan satış yapan firmalar için b2b sistemi ile bayilerine b2b sistemi üzerinden toptan ürün satışı yapabilirsiniz. Paketimize mobil uygulama ve pazarlama uygulaması dahildir.

Powered by WHMCompleteSolution